| inactiv6y a întrebat:

Buna ziua! Mă dor sânii de 2 zile, am avut contact sexual neprotejat pe 3 iunie iar pe 7 mi-a venit menstruația până pe 14. Mi-a curs mai puțin decât de obicei și am avut dureri abdominale. Exista vreo posibilitate sa fiu însărcinată? Țin să menționez că îmi vine menstruația Ft rar.

Răspuns Câştigător
| Mar1cika a răspuns:

Nu exista posibilitatea de a ramane insarcinata deoarece erai in perioada infertila.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la control ginecologic, nu stim ce sanse sunt de a fi insarcinata, aici nu sunt medici, medicii sunt in cabinete nu stau ei pe TPU.