| Florin_Mocanu_2000 a întrebat:

Ma numesc Florin si am 14 ani, astazi pe 17.11. 2014 am intretinut relatii intime co o fata! Cand mi-am scos penisul din vagin, am obeservat ca pe varful pensiului este ceva umed, imediat mi-am dat seama ca este lichidul seminial, apoi m-am uitat in vaginul fetei si am sters vaginul, am intrebat-o pe fata "ai simtit ceva in timpul sexului?" Si ea mi-a zis ca "Da!", apoi l-am sters cu doua ( 2 ) servetele, unul dupa altul!
Si am o intrebare care ma-ngijoreaza foarte tare! Poate ramane insarcinata ( mi-a zis fata ca am simtit ca o scuipatura mica mica )! Va rog ajutati-ma! sad Am facut sex neprotejat! Va rog mult de tot! Va multumesc si vreau raspunsuri contrete! :*

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca nu "te-ai terminat", nu este "lichidul seminial". In anumite conditii se poate ramane si din licidul preejaculator (daca ai ejaculat spontan sau prin masturbare cu mai putin de 24 de ore inainte). Este greu sa ne facem o idee din ce povestesti aici.

| romarios70 a răspuns:

Intr-un cuvant ai belit p.a. nu se mai gasesc prezervative sau ce? adevarat ca este mai placut fara dar ar trebui sa cititi inainte manualul de instructiuni al pasaricii. cati ani are prietena?

| StefaniaNicolleNicolle a răspuns:

Daca ti-ai dat drumu in ea, da poate ramane insarcinata.

| Florin_Mocanu_2000 explică (pentru StefaniaNicolleNicolle):

Nu nu m-am terminat in ea! Era foarte putin umed, foarte putin!