| sckymosul11 a întrebat:

Maine o sa vina iubita mea in tara (a fost plecata cateva zile in provincie, iar maine se intoarce si o sa facem si revelionul impreuna). Maine o sa vin sa o iau de la aeroport si ma gandeam sa ii cumpar un mic cadou, dar nu prea am idei (i-am luat ceva de Craciun), m-a gandeam si de data asta sa o intampin cu ceva. Aveti idei ce as putea sa iau?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand spui ca vine in tara cu avionul inseamna ca a a fost in alta tara, nu in provincie. Un buchet de trandafiri ar fi cel mai nimerit. Numarul de trandafiri il alegi in functie de cat o iubesti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Flori

| cristimihailov a răspuns:

Cum iti spuneam... floare de maciuca.

| vocea a răspuns:

Salut, ai putea sa o astepti cu un buchet de flori, o ciocolata, un tricou personalizat.

| AdelaElena88 a răspuns:

Flori și ciocolata :un buchet cu florile ei preferate, eventual un aranjament, și o cutie de bomboane