| sckymosul11 a întrebat:

Buna seara,
Maine o sa vina iubita mea in tara (a fost plecata cateva zile in provincie, iar maine se intoarce si o sa facem si revelionul impreuna). Maine o sa vin sa o iau de la aeroport si ma gandeam sa ii cumpar un mic cadou, dar nu prea am idei (i-am luat ceva de Craciun), m-a gandeam si de data asta sa o intampin cu ceva. Aveti idei ce as putea sa iau?

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut, din punctul meu de vedere ai putea sa ii cumperi un buchet de flori, o cutie de ciocolata sau ceva special ce isi doreste de mult timp, oricum nu conteaza fiindca este oferit din suflet.

| TanteMarianne a răspuns:

Pai orice ii dai poti sa pui si o cutie de ciocolată. Apoi poti sa ii dai un set pentru baie cu crema gel de dus sare de baie.
O usa de telefon sau niste electronice
un parfum
Niste bijuterii
Daca sunteți aventurosi in pat chiar si o jucărie sexuală.

| Twixi a răspuns:

Un buchet de flori. Eu m-as bucura sa primesc flori cand ajung in aeroport.
Acum, tu o cunosti mai bine si sti ce ii place sau de ce s-ar bucura cel mai mult.
O seara placuta!