| Nina74 a întrebat:

Buna ziua! Menstruatia nu apare, este posibil sa fiu însărcinată? Am avut menstruatie pe 1 mai pana pe 4 mai! Am o menstruatie neregulată? Contact am doar protejat!

Răspuns Câştigător
| Together a răspuns:

Nu, urmeaza sa iti vina. Daca nu iti vine nu e din cauza sarcinii.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Menstruatia nu apare pentru ca tu ai ciclul de tip neregulat!
Unde-i stresul, mai ales ca ai avut numai partide sexuale protejate?!
Linisteste-te, vine si ciclul cand o vrea el, asa-i la toate femeile cu ciclul neregulat.

| Crackman a răspuns:

Daca ai protejat nu prea ai cum sa fii insarcinata

| sparklingqueen a răspuns:

E posibil sa fie neregulata si sa iti vina.