| Inkiu387 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac sunt îndrăgostită de un băiat. Simt ca ma doare inima cand ma gândesc la el și atunci când sunt cu el ma simt genial. Faza e ca m-a plăcut acum câțiva ani dar nu s-a întâmplat nimic între noi chiar dacă era totul reciproc. Acum sentimentele sunt de 10 ori mai puternice și nu ma pot stăpâni. Îmi vine sa plâng când ma gândesc la el sa la faptul ca nu ma mai place (are o perioada in care se da la foarte multe fete dar cu mine nu se poarta la fel..ca și cum intr-un fel tine mai mult la mine). Ma lasa picioarele efectiv când ma îmbrățisarea sau când se uita intens in ochii mei. Nu stiu ce sa fac... ma gândesc doar la el

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te gandesti la un futalau libertin. Siguranta nu ofera ala. Isi va insela nevasta in viitor

| Sofer a răspuns:

El e băiat smecher. Nu te mai gândi la el ca o sa te raneasca.

| Michaeel a răspuns:

Buna ziua!
Poveste tipica.Tu il placi pe baiat iar el te vede doar ca o prietena.
Fata mea, NU MERITA! Nu te mai gandii la el.Lasa-l! Ignora-l! Treci peste!
Fa-ti curaj si spune-i ce simti, ca daca continui asa tot tu vei fii cea care sufera ca el nu are nicio treaba, si daca spune ca te place si el, fiti impreuna, dar daca el nu simte la fel atunci treci peste, nu are rost sa stai dupa un baiat daca el nu simte la fel.

| Hollyg a răspuns:

Buna! Pai contează si vârsta lui dar si vârsta ta! Faptul ca face avansuri mai multor fete, ii întărește putin imaginea de jucător si in nici un caz de băiat serios. Si asta pentru ca este la o vârsta la care dorește sa experimenteze. Noi, fetele suntem ceva mai sentimentale, cel putin in adolescenta, pe cand băieții au mai mult chef de distracții si nu se pot limita doar la o fata. Probabil ca a observat cat de mult iti place si atunci nu vrea sa te rănească.