| TheUndertaker a întrebat:

Buna ziua oameni buni! As avea si eu o intrebare mai rusinoasa. Am 13 ani si as vrea si eu sa dorm cu o fata in acelasi pat, peste noapte se poate intampla ceva? Mama lu fata care vreau sa dorm cu ea in pat nu ne lasa pentru ca ii este frica de sa nu se intample niste chesti si eu tot as vrea sa dorm dar si mie imi este frica (intr-un fel). Deci mai pe scurt eu cu fata aceea care va tot spun am vrea sa dormim o noapte impreuna dar intr-un fel ne este frica, ar fi mai bine daca ne infasuram separat fiecare intr-o patura?

Răspuns Câştigător
| jasmine11 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...e un lucru foarte frumos...dar daca va doriti nu vad de ce sa nu dormit.inafara faptului ca mama fetei nu va lasa.insistati sa va lase.iar voi aveti grija sa nu facetii nimic ca totusi aveti cap sa ganditi si nu va lasati dusi de val.laughing si sa aveti vointa in voibig grin bafta

15 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii, stii ce-ar fi mai binesmug? Daca v-ati infasura in paturi si ati ramane am2 fara aerbatting eyelashes. Pe bune mai bine te abtineai de la intrebarea asta.

| Marijuana a răspuns:

In primul rand nu stiu cum se permite pe TPU sa se puna asa intrebari idioate, inainte nu era asa.

Cat despre tine bun venit in lumea prostilor! Tocmai ai dat dovada ca esti unu` dintre ei. Du-te frate uita-te la desene, citeste, joaca-te ca asta ar trebui sa faci tu la 13 ani nu sa-ti pui o asa problema oh go onj.

| Daysukki a răspuns:

Mistoo...hobielaughing

| lucik93 a răspuns:

Pai daca vreti doar sa dormiti pur si simplu nu e nici o problema daca dormiti sub aceeasi problema daca vreti mai mult atunci trebuie sa aveti grija.in fond la ce mai dormiti impreuna daca dormiti in paturi separate?

| AndyDeiu a răspuns:

Vorbe batranesti.Se poate nu e nimic dar mnah intr-un fel.Nu e indicat.o sa aflati amandoua cand cresteti mai mari happy. Lasa si tu asta pe mai incolo

| hamster a răspuns:

Tu ai auzit de sex?
de asta ii e frica mamei ei.in ce lume traiti?

| Evolution a răspuns:

Cred că ai auzit de contact sexual nu? eu zic mai bine să staţi cuminţi, dacă vă prinde va fi mai rău... eu ştiu la ce te gândeşti dar sincer... părinţii cred altceva happy

| TheUndertaker explică:

Eu as vrea sa dorm pur si simplu cu ea nu sa fac SEX!

| TheUndertaker explică:

IMI PLACE CA SUNTETI SINCERI! dac cu dormitul cum naiba fac(adica mai mult vreau eu)

| Vladuthz a răspuns:

Cat de idiot poti sa fii doamne fereste, sa va infasurati in pături separate...

| ladyfoarfeca a răspuns:

laughing Tu faci misto de noi? waiting cum sa va infasurati separat intr.o patura? dar tu nu poti sa te controlezi? sau ce? dar fata e iubita ta?
esti ciudat...

| opierdevara a răspuns:

laughing
Doamne.ce povestelaughing
nu stiu ce sa spun.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ma singur tie frica sa dormi sau ce? e omul negru sub pat, bau-bau? ce-ti veni sa vrei sa dormi cu o fata? chestia e ca daca ajungi cu o fata in pat nu prea dormi, in cazul asta cazi de prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergeti in excursie cu cortul e alta treaba mai under.atunci puteti dormi amandoi in cort intr-un sac de dormit.ea iti poate arata o pasarica, tu ii poti arata puiul de urs.e alta treaba.

| ExCeLeNt_3201 a răspuns:

rolling on the floor)laughing) mamei ei ii este frica de sex omule ai avutr vreodata un act sexuallaughing cred ca nu