| euuuuuuu6 a întrebat:

Deci, am si eu totusi o intrebare.sunt cu un baiat de un an si ceva, tot de un an si ceva stam toata ziua impreuna, adica venim de la scoala, stam pana pe la 11-12seara impreuna. in weekend dormim imprena. as vrea ca vara aceasta sa nu se intample ca vara trecuta sa dormim noapte de noapte impreuna pentru ca nu vreau sa ne plictisim. ok, mai trebuie sa spun ca na intelegem bine, daca ne certam ne certam o data la 2-3 saptamana, dar poate ca el ma obisnuit prost, adica tot ce facem sa facem impreuna sau pe unde mergem. dar zic ca e ok. ce vreau eu sa stiu, daca seara cand pleaca de la mine, merge undeva... daca poate sa ma insele la scoala? ce ziceti?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La cat timp petrece cu tine sigur nu mai are 'puteri' si pentru inselatlaughing

| Stefania a răspuns:

Deci, nulaughing

| Stefania a răspuns:

Nu te insealahappy. Stai linistitawinking. Baiatul te iubeste love strucklove strucklove struck

| itarkan a răspuns:

Bag seama ca tu esti din categoria: "atunci cand nu am griji, imi fac". Chiar nu ai la ce altceva sa te gandesti? Lasa bietul baiat in pace cu chestiile astea. Daca vrei iti dau id-uri si poti sa le injuri, sa ai ce face laughing

| Delia a răspuns:

Nu-ti baga in cap idei din astea pana nu ai motive sau probe.