| Bloock a întrebat:

Salutare! Azi am făcut pentru prima data sex cu iubita mea (prima data pentru ambii) cu prezervativ desigur, după ce am avut contactul sexual când m-am ridicat prezervativul era căzut de pe penis(nu l-am rulat pana la baza lui) și de băgat penisul fără prezervativ știu ca nu am facut-o. Ei bine chiar și dacă am introdus pensiul în vaginul ei fara protecție poate rămâne? Țin sa menționez ca nu am ejaculat deloc iar perioada ei vine în 5 zile.
P.s în prezervativ era ca un fel de sperma dar eu nu am ejaculat.
Este posibila o sarcina?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, iubita ta nu poate sabfie gravida.

| Wr3nch a răspuns:

De unde daca tu nu ai ejaculat? Doar daca nu astepti un miracol.

| Bloock explică (pentru Wr3nch):

Sa zicem ca a avut contact cu lichidul preejaculator, poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No sperm no kid