| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. Pe 4 iulie am avut un act sexual protejat în care nu și a dat drumul iar pe 26 mi-a venit ciclul intr-un mod ciudat, 3 4 zile a curs super puțin după urmând vreo 10 zile de curs normal,menționez ca am avht dureri menstruale aproape in fiecare zi, a fost o cantitate normala doar ca prea multe zile, înainte de ciclu am avut niște mâncărimi în zona intima iar acum am dureri in partea dreapta. Posibil vreo infecție urinara ce a provocat in organism altele?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul ginecolog sa te consulte, aici nu stim ce anume poti avea.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai luat o boala cu transmitere sexuala!
Urgent la ginecolog pentru analize si investigatii medicale.

| Marianaadam a răspuns (pentru Violleta2022):

Și el sa nu aibă nimic?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marianaadam):

Bineinteles ca are si el, dar nu-ti spune tie.

| Hypefox a răspuns:

Deci cate zile ai avut ciclu de la data de 26 iulie?
Pe ce data ti-a trecut ciclu?

| Marianaadam a răspuns (pentru Hypefox):

Cam pe 9 august sau chiar 10