| oarecare10 a întrebat:

Bună ziua prieteni am o întrebare foarte grea.
Am 22 de ani și locuiesc în chirie cu o familie formata dintr-o femeie de aproximativ 44 de ani soțul ei de 47 și doi fii unul de 23 de ani iar celălalt de 7 ani acum treaba e în felul următor deși sunt conștient ca femeia aia îmi poate fi mama eu sunt îndrăgostit de ia soțul ei lucrează și nu e acasă peste ziua copilul de 7 ani e la școală pana la amiaza iar celălalt băiat câteodată e plecat și el deci sunt momente când rămân doar eu cu ea acasă deci ce as putea sa fac sa prind un moment de mozol cu ea sau măcar sa o fac sa-și dea seama ca o plac dar ATENȚIE fără ca sa ai spun în fata sau oare dacă o sa-i spun în fata credeți ca o sa ai spună direct soțului ei?
As vrea cumva ca ea sa mă aghete de preferință ce ziceți e vreo șansă?
Aștept răspunsuri și de la femei care știu sa-mi dea un sfat
Dau funda celui mai bun răspuns!

3 răspunsuri:
| Lexxy001 a răspuns:

Numele meu este Lexx Jones sunt încântat să te cunosc după ce te-ai căutat astăzi profilul tău. Vă rog, draga, vă voi dori să mă contactați în e-mailul meu (lexx0jones233@gmail.com), astfel încât să știți mai multe despre mine.

| oarecare10 explică (pentru Lexxy001):

Trimite-mi mesaj în privat

| darrio2007 a răspuns (pentru oarecare10):

Nu te baga. E teapa.