| Americanlife a întrebat:

am o intrebare mai ciudata asa deci sa incepem:
Am 22 de ani locuiesc singur in chirie in Judetul Dolj cu o familie de olteni si eu sunt din Bacau insa problema e ca aceasta familie e formata dintr-un Barbar care are 45 de ani Sotia sa care are 44 si doi copii unul de 7 ani si unul de 23 acum care e chestia eu locuesc cu ei de doi ani si inca din prima zi de cand am intrat in chirie la ei mi-a placut de femeia omului din casa eu stiu ca ea poate sa-mi fie mama insa eu pe zi ce merge sunt tot mai excitat de corpul ei chiar si de ea ca persoana as dori foarte mult sa am macar un contact sexual cu ea dar nu stiu cum sa fac
Mentionez eu lucrez aproape in fiecare zi de dimineata pana seara ca sofer de microbus si ea lucreaza dupa amiaza de pe la ora 17 pana pe la 12 1 noaptea la un spital Omul respectiv nu lucreaza nicaeri si sta acasa toata ziua si ingrijeste copulu pe care il duce la scoala si-l aduce iar celalalt baiat lucreaza si el de dimineata pana seara la o benzinarie deci cum as putea sa fac sa o prind odata si sa o mozolesc?
Va rog ajutati-ma dau funda si scrieti-mi mesaj in privat
Multumesc

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Grea situatia grea. Cautape net una care seamana cu ea, oricum de ar fi sa o violezi cu acordul ei nu zice nimic pentru ca mint mult oltenii. Se cred cei mai inteligenti si aia e drept

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti s-a urat cu zile, da-te la femeia altuia si te calca omul ala in picioare!
Cat priveste integritatea ta ca om, esti sub nivelul pamantului, pentru ca asa ceva nu faci daca ai bun simt si creier in capusorul ala!
La cate miliarde de femei sunt pe lumea asta, tu doar la asta ravnesti?
Muta-te din chirie si cauta-ti o curva sa te potoleasca, daca ti se scoala din temir ce si mai nimic.

| eusuntcipi a răspuns:

Dupa ce iesi de la serviciu, du-te la ea la serviciu si fa-i propunerea happy

| eusuntcipi a răspuns:

Sper ca te-am ajutat.

| labis a răspuns:

American life=in chirie la olteni? laughing)))))))))))))))

| Americanlife explică (pentru labis):

Da ma ****!

| labis a răspuns (pentru Americanlife):

Ar trebui sa fii fericit pentru ca ai reusit performanta sa stai singur in chirie, dar in acelasi timp si cu o familie.asta e caz unic in lume
degeaba injuri, tot la fel de obtuz ramai

| Username123123 a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa incerci sa o mozolesti la ea la munca cand mai ai un pic de timp liber.

| Username123123 a răspuns:

Maaaaaaaaaaaaai