| GhitzaCautMiorita a întrebat:

Probabil baietii vor intelege mai bine intrebarea mea. Stiti voi acea senzatie cand penisul este in erectie si il poti face sa se ridice un pic in sus. De ceva vreme simt o durere cand fac asta ( nu puternica dar destul de deranjanta). Erectia este in schimb normala si nu ma doare.
Ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Suprasolicitarea peste masura a muschilor pubococcigieni. Muschii pubococcigieni se intind intre osul pube, situat anterior deasupra penisului, si coccis, osul situat posterior deasupra orificiului anal. Acesti muschi pubococcigieni sunt in legatura cu muschiul suspensor penian, cel care ajuta in mod voluntar barbatul sa isi miste organul copulator aflat in erectie.
https://www.youtube.com/watch?v=Wt1YRZfGuSI
Nu te incorda prea tare. Multa sanatate!

| GhitzaCautMiorita explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult de tot, dar cand va trece aceasta durere. Ce ar trebui sa fac. Daca nu il mai incord va reveni la normal?

1 răspuns: