| anonim_4396 a întrebat:

scumpi prieteni.Am o mica confuzie,prietenul meu mereu incearca sa ma atinga la zonele intime,nu-i prea permit,desi imi face placere sa fiu alaturi de el si chiar si aceste atingeri imi fac placere, e normal? Cum sa-i spun ca nu e timpul pentru aceste "atingeri,, in asa mod ca sa nu-l supar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna happy Aici depinde si de cat timp sunteti impreuna tongue Daca sunteti de mai mult de 3 luni impreuna, de ce sa nu va "atingeti"? thinking Ca totusi, iti face placere tongue. Dar daca nu aveti macar 2-3 luni implinite de cand sunteti iubiti, ai putea sa ii spui ca esti timida, si ca nu ai vrea sa faci asta chiar acum tongue Cand va trece mai mult timp. Dar ca sa ii arati ca il iubesti (Pentru ca el ar putea crede ca nu il iubesti) Ai putea sa ii acorzi tot timpul, iar la sfarsitul zilei, sa il lasi sa te atinga, dar nu asa de mult happy Mult succes cu el :*

| SverinMihaela2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Avem un an si ceva, aproximativ 2 ani, suntem destul de apropiati, si chiar de am trecut prin certuri si despartiri tinem unul la altul.Multumesc mult.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru SverinMihaela2012):

In locul lui nici nu as mai sta pe ganduri si te-as parasi la ce fite de fecioara maria ai

12 răspunsuri:
| anamariaiuliana a răspuns:

Vrea sa iti da de inteles ca vrea ceva mai mult decat de niste sarutari... daca te simti pregatita raspundei la ele dar daca nu te simti pregatita explica-i frumos:* bafta*

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Nu ii spui, pur si simplu atunci cand mana lui ajunge acolo unde nu ar trebui o indepartezi usor iar el isi da seama.

| neutrino a răspuns:

De normal, e normal, numai ca tu ai dorit sa participi la un joc pe care nu- l cunosti. Daca nu doresti sa te atinga, iesi din relatia aceasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Te impui,invata sa spui NU!
Nu trebuie sa te lasi dusa de val, este timp pentru asa ceva, nu trebuie sa te grabesti, ii spui ca nu esti pregatita pur si simplu pentru acest pas!
Daca intelege e bine, daca nu sa faca ce stie!
Te pup!

| SimonaQs a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna... Oricum poti sa ii spui ca nu este momentul potrivit pentru asta. Dar daca si tie iti place de ce nu incerci?

PS : Cati ani ai?

| SverinMihaela2012 a răspuns (pentru SimonaQs):

| SimonaQs a răspuns (pentru SverinMihaela2012):

Sunteti de ceva timp impreuna si gandeste-te ca asteapta si el ceva de la tine. Nu doar saruturi. Oricum poti as te impui si atata tot. Sa spui NU si gata.

| SverinMihaela2012 a răspuns:

N-am inteles sensul.

| Deea204 a răspuns:

Sunteti de aproape 2 ani impreuna, este si normal sa te,, atinga ", mai ales ca ai 16 ani. Daca nu vrei sa se mai intample, spune-i ca esti timida si nu esti inca pregatita. Succes!winking

| didisor112000 a răspuns:

Pfff cu sa spun. e dificil am citit in mesajul de mai jos si am vaut ca sunteti impreuna de 2 ani aproape;-? mi se pare normal ca baiatul sa faca acestl lucruthinking uni fac sex chiar dupa o luna de relatie;-? nu trebuie sa te speri sau ceva de genuthinking si mai ales daca e acel sentiment de placere e normal:* si daca chiar nu iti plac aceste "atingeri" incearca sa porti o discutie foarte serioasa cu el intre 4 ochiipuppy dog eyes Multa BAFTA:*