| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa te speli in zonele intime in timpul ciclului?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imaginează-ţi, cum ar fi să nu te speli câteva zile, mai ales în perioada aia.

Trebuie să te speli ori de câte ori este nevoie.

| Musique a răspuns:

Da, normal.
Doar n-o să te lași așa, murdară.
Baftă.

| Fatamuntilor a răspuns:

Mai ales atunci, chiar de mai multe ori pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA,e indicat!

| lizemm a răspuns:

Normal scumpa.

| Otils a răspuns:

E indicat... adica totusi sunt toxine care sunt eliminate.

| BombonikThaa a răspuns:

Chiar este indicat sa te speli des dar apa sa fie calie adica nici fierbinte nici rece intre.happy

| Danciu821 a răspuns:

E indicat... adica totusi sunt toxine care sunt eliminate.
Da, este chiar indicat. Iti iei un sapun, gel de dus indicat si speli nunumai atunci, ci tot timpul. Pe durata lui trebuie sa fi cat mai curata, altfel, apar infectii si vei umbla numai prin spitale.

| sara2523 a răspuns:

Da,e bine. Chiar trebuie sa faci asta pentru a indeparta mizeria stransa. Doar sa nu exagerezi fiindca poti face o hemoragie. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Îngheţatăăă3310 a răspuns:

Da, este chiar indicat. Iti iei un sapun, gel de dus indicat si speli nunumai atunci, ci tot timpul. Pe durata lui trebuie sa fi cat mai curata, altfel, apar infectii si vei umbla numai prin spitale.

| Cartofaru2000 a răspuns:

Logic, adica vrei sa miroase dupa tine a peste mort? Spala'te!