| Labpateu a întrebat:

E normal sa am un,, bubă " pe partea de sus a penisului? ( nu pe penis, pe partea de sus )
E grav dacă exista aceasta,, bubă"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Acum depinde si ce fel de buba este si mai ales ce a cauzat-o.

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ai "un bubă pe partea de sus a penisului, nu pe penis, pe partea de sus". Voi cum supravieţuiţi zi de zi?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Laura):

Cum ar fi sa te culci cu unul de-asta? Cred ca ai avea cosmaruri, nu fiori.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Laura):

E doar de ras? Cum ar fi, sa o faci doar la o prima impresie fizica si abia mai apoi sa-l auzi vorbind?

| Laura a răspuns (pentru Adrian_Mares_1972):

Moartea pasiunii, fără şanse de recuperare! laughing

| 1va45iuk a răspuns:

Normal nu e. Singura solutie e sa mergi la un urolog sau dermatolog. Depinde de tine la cine vrei. E bine sa mergi din timp, pentru ca daca ea persista e posibil ca mai tarziu sa ajungi la bisturiu, dar daca "buba" e "proaspata" se poate remedia cu un simplu tratament si ieftin.