| soferulnebun a întrebat:

Sunt Baiat am 20 ani si am o mare problema cu ejacularea, imi dau drumu foarte repede! Ce pastile sa iau sa imi treaca

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| husieaihsnaodiahwdna a răspuns:

Problema de ejaculare precoce este doar in capul dumneavoastra.
Exista tehnici pentru cresterea fortei muschiului PC (pubo-coccigian), localizat intre anus si scrot. Intarirea fortei acestui muschi ajuta la prevenirea ejacularii precoce. Va trebui sa practicati exercitiul intarire a muschiului pubo-coccigian. Pentru a-l intari, va trebui sa urinati. In mijlocul actiunii, opriti-va. Atunci va intra in actiune muschiul pubo-coccigian. Mai exista si alte cai de intarire a muschiului, incluzand si exercitii manuale. Trageti de penisul dumneavoastra in jos si astfel veti intari muschiul PC. Veti avea un control asupra ejacularii precoce folosind aceasta tehnica.

Prima cheie pentru combaterea ejacularii premature este intarirea acestui muschi, dar este doar o cheie. Mai aveti nevoie si de alte ajutoare, ajutoare mai mari decat o mica urinare.

Pastile pe baza de reteta si doctorii
Care este pasul urmator? Pasul urmator, in mod natural, ar fi vizitarea unui doctor. Va fi rusinos, si cu siguranta va va durea. Va cauta niste boli la dumneavoastra (ejacularea precoce poate fi legata de anumite afectiuni), si daca nu suferiti de vreo afectiune sau boala, vi se vor prescrie anumite pastile. Vor fi pilule farmaceutice, realizate din chimicale create de mana omului. Chimicalele se vor indrepta spre penisul dumneavoastra, incercand sa va rezolve problema ejacularii precoce.Si daca asa nu merge incearca Climinax e pe baza de plante... Sper sa fi fost de folos happy

| SexGirl1921 a răspuns:

Exista o tehnica ce te ajuta sa iti pastrezi erectia mai mult timp.cand iti freci penisul fa-o ritmic gen cand iti vine sa ejaculezi te opresti putin apoi iar continui si tot asa.sunt unii baieti care se gandesc la altceva cand le vine sa ejaculeze astfel pastrandu-si erectia

daca incerci spune-mi cum a fost

| adi227 a răspuns:

Prostamol uno

| Claudiu93_7511 a răspuns:

Baga sare (drugs)!