| TepesStyle a întrebat:

TPU! Am avut un contact sexual protejat cu prietena mea insa la sfarsit prezervativul a ramas in agatat de vaginul ei cam 1 cm. Acesta era intact si nu era rupt si eu cred ca a ramas agatat de vagin deoarece nu l.am pus cum trebuie si sunt destul de sigur ca nu am introdus.o fara el. Eu nu am ejaculat, in schimb era vizibil in prezervativ lichidul pre-ejalocutor. Exista si o sansa mica de a o lasa gravida?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

A ramas în vagin nu pentru că l-a "agăţat" ceva in vagin, ci pentru că ai folosit prezervativ prea mare pentru dotarea ta. Un prezervativ potrivit nu va cădea şi nu va aluneca. In orice caz, iubita ta nu a ramas gravida, dar mai multă grija pe viitor la alegerea pe prezervativelor potrivite penisului tau, că altfel riscaţi să se rupă in timpul actului.

1 răspuns:
| sofisis a răspuns:

Nu.