| Sm3Kt4 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o problema cu o fata care o placem mai multi de la noi din clasa.Sta de obicei cu mine dar nu stiu daca ma place. Spuneti-mi ce as putea face sa aflu dar fara sa o intreb in fata fiindca mie putin rusine! Dar mai am 5 fete care ma plac in clasa si cand stau pe langa ele ea imi zice ca nu e bine sa ma iubesc cu 6 fete si nu prea inteleg daca ea e a 6-a.

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Eu cred ca te place. Daca nu ar interesa-o de tine, nu te-ar prea baga in seama asa mult. Incearca sa vezi ce iese. Nu ai nimic de pierdutwinking
Funda?puppy dog eyes

| Sm3Kt4 explică (pentru Lorena7712):

Mi-ai fost de mare ajutor!

2 răspunsuri:
| JustMe6378962 a răspuns:

Lasa-te cu emotiile, intreab-o si gata! N-o mai tine nici pe tine nici pe ea in suspans! Baftawinking!