| BLONDU345 a întrebat:

Buna ziua TPU. Cunosc si eu o fata din aprilie 2017 imi place mult de ea dar nu imi da msj vb doar la telefon ce ar putea sa fac ca sa ma creada ca o ador si as vrea sa fie langa mine? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Sa inteleg ca din aprile te chinui si nu iti iese nimic?!
Daca da, ori ai 12 ani ori ai o problema.
Nu trebuie sa o faci sa te creada si nici sa te chinui prea mult, asta denota un caracter slab si o atitudine de "milog"
Daca e interesata, se vede dupa cum vorbeste cu tine si evident ca va iesi cu tine.
Si lasa vorbitu la telefon mai mult de cat trebuie, pe facebuck sau altele.
Face to face daca e sa fie ceva...
Succes!

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Erm, cu siguranta nu vrei sa creada ca o adori ci sa o faci sa te adore.Cu placere! tocmai te-am salvat de la a fi un viitor barbat sub papuc.

Sfaturi? Lasa telefonul si iesi cu ea.

| BLONDU345 explică (pentru WaterDrop):

Se poarta frumos cu mine cand iesim tocmai asta e problema dar dupa ma uita cu zilele nici macar sms numai da daca nu o bag eu in seama. big grin ce sa fac sa fie bine?

| WaterDrop a răspuns (pentru BLONDU345):

Nu reusesti sa-i oferi sentimente indeajuns de puternice.Dar ce stiu eu.