| Andrey172005 a întrebat:

Buna ziua TPU, întrebare 35+ voi v-ați căsători cu o fata care face face olnyfans? Ați avea ceva împotriva? Va mulțumesc pentru eventualele răspunsuri

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Este o intrebare teoretica? Sau are o baza reala? Raspunsul il poti da numai tu? Daca el are incredere destula in ea si nu o injoseste sau nu considera o insulta la adresa societatii jobul ei, asa cum face majoritatea, atunci de ce nu? Si o buna parte din actritele din filmele xxx tot casatorite sunt. Jobul tau nu ar trebui sa devina intreaga ta personalitate pentru care ti se atribuie etichete pozitive/ negative.

| Andrey172005 explică (pentru dullcat):

Întrebarea e reală am o iubita care se ocupa cu olnyfans

| anonim3247 a răspuns (pentru Andrey172005):

De curiozitate - cam câți bani face?

| anonim3247 a răspuns (pentru Andrey172005):

Mai bine nu te însori cu una așa

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Eu cred că tu plătești la una de pe onlyfans și te-ai îndrăgostit de ea și îți imaginezi că e iubita ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Problema cu prostitutia e ca e degradanta pentru persoana care o practica, nu ca e o "insulta la adresa societatii".

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Prostitutia nu ar exista fara clienti.Acestia nu se arunca intr-o pozitie degradanta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Sa inteleg ca esti de acord ca onlyfans-ul este prostitutie?
Prostitutia nu ar exista fara femeile dispuse sa se prostitueze.
Degradanta pentru cei care se folosesc de prostituate? As zice ca da, dar nu in aceeasi masura ca pentru prostituata.

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu m-as injosii niciodata cu o persoan care isi expune organele genitale online sau pe strada facand exchibitionism sau prostitutie virtuala si apoi sa o iau eu in casatorie, ca o persoana cinstita si cuminte, categoric nu!

| Drimmero a răspuns:

" voi va ți căsători cu o fata care face face olnyfans? "
Raspuns simplu: Nu

| dullcat a răspuns:

Nu pot sa nu apreciez cum userul de mai sus s-a transformat in detectiv.Ai fi surprins cate fete de 16-18 ani au acest job.Iar in realitate doar cele mai populare castiga 40 k euro/ luna etc.Restul traiesc si ele cum pot.Tocmai din cauza astora ca tine multe fete apeleaza la cariere din astea, pentru ca lumea vorbeste de cate zeci de mii euro castiga 5%. Pe cand restul de 95% sunt fete care probabil ar fi putut face si altceva cu potentialul lor.

| VoidEternal a răspuns:

Depinde. Daca relatia noastra este de vis in rest, as trece cu vederea, probabil. Evident ca as prefera sa faca altceva.

| anonim3247 a răspuns:

Dacă face bani mulți pe lună mă însuram cu ea.

| CleanHeart a răspuns:

Sunt multi care se căsătoresc cu oricine doar sa nu rămână singuri laughing

| Fonk a răspuns:

Nu

| Arakiss a răspuns:

După părerea mea o femeie e liberă să facă absolut orice vrea în virtual. Mai ales dacă produce și bani.
Reține! Numai în virtual.

| Carbit9669 a răspuns:

Da normal as ajuta o la content vere deja vad S63 AMG ul ala in fata ochilor mama mama mama

| pupsik111 a răspuns:

Atata timp cat o iubesti onlyfansul nu conteaza, stiu caz concret cu ggk mea onlyfansmara