| SkatePunkk a întrebat:

Buna ziua TPU, sunt un baiat de imediat 17 ani si am o prietena de 16 ani, pe care va zic sincer ca o iubesc mult, insa, acum o saptamana o prietena de alui sora-mea venise la noi acasa, eram doar eu cu ea, si nu stiu ce naiba m-a apucat, am gandit cu capul de jos si am atins-o in locuri intime, desigur ea ma lasa... ma simt foarte naspa ca am putut face asa ceva, simt ca nu o merit ( pe prietena mea ) ea ma iubeste si stiu ca nu ar face ceva de genul, dar eu am fost un idiot, porc, nesatul si am tradat-o... ea nu stie acest lucru, pe mine ma omoara pe dinauntru.
ma gandeam sa ii zic dar stiu ca acest lucru i-ar frange inima si nu merita, sau sa tin secret si sa las faptul ca am facut-o sa imi macine constiinta drept pedeapsa...
JUR NU AM SA O FAC DIN NOU. O IUBESC
am lasat aceasta intrebare mai mult ca sa ma descarc... dar si niste pareri mi-ar prinde bine. multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai procedat cat se poate de normal deoarece probabil imensa majoritate a tinerilor s-ar fi comportat in acelasi mod/identic. Regretele nu-si au rostul mai ales avand in vedere ca nu s-a intamplat de fat nimic iesit din comun sau imputabil unui tanar normal, viril si potent. Sanatate si virtute! big grin

| SkatePunkk explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult, oarecum ma simt mai bine.

8 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Ai grija sa nu se mai repete asta.

| SkatePunkk explică (pentru Artemisia):

Iti pot garanta ca nu se va repeta, durerea ce o am pe constiinta acum doar eu stiu, in nici un caz nu vreau sa se repete

| Emilian65 a răspuns:

Asa este cand gandesti cu capul care nu trebuie. Cred ca ar fi bine sa tii numai pentru tine daca zici ca o iubesti mult pe iubita ta.

| UnBroken2016 a răspuns:

laughing Juratul tau e la fel de adevarat ca... nici nu stiu ce sa zic ca sa fie destul de patetic. Asta e doar inceputul, stai sa cresti sa arda hormonii in tine sa vezi atunci ce te apuci de inselat nu rahaturi marunte ca asta.

| ImLost a răspuns:

Eu zic sa lasi lucrurile asa.Pana la urma n ati facut dragoste... a fost doar o simpla scapare.Si dacă tu zici ca o iubești nu cred ca ti ar conveni sa ii zici asta si sa va despartiti din cauza acestei mici prostii.

| SkatePunkk explică (pentru ImLost):

Daca ne-am desparti as fi distrus.