| Marilena84 a întrebat:

Buna ziua, trebuia sa imi vina menstruatia pe 08.01. 2022, pe 6 am avut contact neprotejat. Este posibil sa nu mai imi vina menstra pentru ca am ramas insarcinata?

1 răspuns:
| AnemonaP a răspuns:

Menstruația întârzie din N motive, de la stres, oboseală, alimentație, dereglări hormonale etc. Dacă îți întârzie câteva zile, primul gând nu ar trebui sa fie ca ești însărcinată.
Din moment ce ai făcut-o cu două zile înainte de menstruație, nu sunt șanse. De ce nu folosesti protecție?