| Ushhher a întrebat:

Buna ziua tuturor
Fix de 1 martie am inceput o relatie cu o fata iar pe 12 martie am terminat-o. Peste un timp, ea mi-a cerut sa nu ma supar si sa nu fim prieteni. Am zis ca DA. Astazi am cerut web si mi-a dat, vorbind amoros cu ea. Am intrebat-o cat la % ma place iar ea a zis ca 100%. Dupa, i-am zis ca si eu o plac 100%.
1. Oare ma place iar/cu adevarat?
2. As dori sa stiu, oare ma va placea si in viitor?
Sunt un baiat glumet, de gasca, cu simtul umorului etc.

Răspuns Câştigător
| iccecrim a răspuns:

Pai daca va placeti reciproc, atunci de ce pui la indoiala sentimentele fetei? Poate vrea sa te incerce, dar sigur te iubeste ea, asa-s fetele estea ca stiu a pune la incercare baietii dar fara noi nu pot trai..nici baietii fara fete. big grin deci da...te iubeste si nu renunta la ea..intrucit o iubeste..si daca va iubiti fiti impreuna bai.ce mai astepti. sper ca te-am ajutat. funda?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De placut eu zic ca te place dar numai ea stie cat de mult

| xCrazyGirl a răspuns:

Vorbeste cu ea

| venilla a răspuns:

Pai..va trebui sa aveti o discutie serioasa, ca sa lamuriti treabalaughing

| Ushhher explică (pentru venilla):

Pe scurt: ea ma place, eu o plac. Ne iubim reciproc foarte mult

| venilla a răspuns (pentru Ushhher):

Pai si intreab-o daca vrea sa va impacati! Ce mai astepti? Baiatul trebuie sa faca primul paslaughing Dupa faza pe care ti-a facut-o, probabil ca regreta...mie asa mi s-a intamplat, si m-am infragostit de tip dupa ce am terminat-o urat sad sper ca la voi sa se rezolve situatia, bafta! happy

| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns:

Pai din cate ai spus tu eu as zice ca te place dar depinde si de ea daca a gllumit imi pare rau pentru tine dar daca a zis serios inseamna ca teo placut si inca te place nu te lasa batut incearca, va veti impaca daca stii sa o iubesti cu adevaratwinking
Succes!

| Ushhher explică (pentru Luiza-Marta_Mindrila_1996):

Ea stie ca o iubesc, si eu stiu ca ma placebig grin

| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns (pentru Ushhher):

Pai du-te vorbeste-i explica-i ca vrei sa o luati de la inceput si poate cine stie, poate chiar va vrea sa va impacati incearca!