| Adrian95Nicu a întrebat:

vinerea asta a facut sex cu o curva cu prezervativ, s-a rupt perezervativu' si doar odata i-am bagat penisu' in fund, si dupa mi-a zis, vezi ca ti s-a rup prezervativu', pot sa iau sida?, sambata n-am avut nimic, duminica seara am iesit cu niste baieti,si am baut niste bere rece, luni m-am simtit ok, azi cand ma trezesc, ma trezesc cu durere de ochi si ma siteam molesit putin, inca mai ma simt, nu ma simt in apele mele, am intrebat mai multe persoane cu experienta, si mi-au zis ca prima oara trebuia sa afecteze penisu'..adica..gen sa iasa bube ceva de genu'...cu penisu' nu am avut treaba e normal, voi ce ziceti?

11 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

E de la bere laughing

| Adrian95Nicu explică (pentru Djlsghtnquuw):

De la bere de dor ochii? laughing..eu am pus o intrebare serioasa.

| ywar a răspuns (pentru Adrian95Nicu):

Daca ai citit raspunsul meu vei intelege cu siguranta ceva! daca nu, ia-o pe campii cum ai facut-o si vineri!

| Djlsghtnquuw a răspuns (pentru Adrian95Nicu):

Si eu ti-am spus parerea mea laughing

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Imi place de tine, iti traiesti viata maxim

| ywar a răspuns:

Statistic, HIV, nu SIDA se iau cel mai usor prin sex anal! apoi vin in ordine sexul normal si pe ultimul loc sexul oral. La sexul oral insa la cea mai mica leziune a ta in combinatie cu una de ai ei se poate transmite virusul.
Intrebarea e de ce s-o rupt prezervativul? Nu a fost ea suficient umezita ca toate sa iasa ok. Acum trebuie s-a cam astepti 21 de zile si pe urma iti faci un test de secretie uretrala [complet] si de acolo vei afla ce ai de facut. Eu zic ca asta trebuie sa iti fie invatatura de minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, e o şansă de 0, 1% să fi luat SIDA.
Dar e foarte posibil să fi un fel de muiere, să bei câteva beri şi să te simţi naşpa două zile la rând. "Mahmureală"
Oricum, din păcate nu cred că ai contactat nici un fel de boală letală.
P.S: Un sfat, prezervativul e de unică folosinţă, dacă îl foloseşti de nenumerate ori la rând e şi normal să se rupă...

| Adrian95Nicu explică (pentru anonim_4396):

Am baut o bere rece, erau prezervative noi si eftine ..cred ca de asta s-a rupt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai simptome în nici o săptămână, w.tf laughing așteaptă vreo șase săptămâni, apoi fă un test anti hiv, solicită la medicul de familie informații despre asta, se recoltează sânge.
Debutul se caracterizează prin răceli tot mai frecvente, umflarea ganglionilor, slăbirea sistemului imunitar. Așa că din ce descrii tu pare a fi de la cu totul altceva decât acel contact sexual.
Până atunci, mult noroc că tipa să nu aibă vreo problemă. Și nici tu, desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti contacta HIV si sa nu apara efecte secundare luni de zile. HiV nu e raceala. Totusi, nu dispera, poate ai luat sculament, sifilis, blegoragie sau gonoree, boli pe care le poti observa intr-un timp destul de scurt. Evident ca e posibil sa ai oricare dintre boli, daca nu mai multe, din moment ce s-a rupt prezervativul. Presupunand ca vei supravietui experientei, poate data viitoare il folosesti si tu ca lumea.

| TheHellcatSpangledShalala a răspuns:

Bah dar voi ce dracu de prezervative folositi de se rup mereu?
o intrebare din 2 "aoleo, s-a rupt prezervativul".

si da, normal ca sunt sanse sa fii luat ceva, iti faci analizele curand pentru linistea ta dar si pentru a nu prezenta riscuri pentru altele cand faceti sex.