| telefon29 a întrebat:

Salut, pe data de 15 iulie eram in franta si mi s-a stricat o masea(nu mai puteam musca de loc pe partea cu pricina), am venit acasa pe 26 iulie, am mers a 2-a zi la un medic stomatolog si am facut o programare dar n-a putut pana peste 2 sapt, apoi 3 zile mai tarziu a fost o caldura mare si am baut un pahar de apa foarte rece, dupa vreo 3-4 min a inceput a ma durea gatul, am luat decasept si inca un medicament 4 zile, iar in data de 5 august am mers la un strand(inca ma durea gatul), am baut fumat si ne-am imbatat cu 3 prieteni si am mers la femeile strazilor, am facut treaba si la final mi s-a rupt prezervativul, am scos instant ca am simtit chiar in momentul cand s-a rupt, si am schimbat prezervativul(app, oralul a fost cu prezervativ) se poate sa fi luat ceva de la aia?
intamplarea a avut loc sambata seara, iar duminica seara am venit acasa, luni am mers si am lucrat la o casa si am umblat in pielea goala cand afara ploua(erau vreo 20 grade), am racit bogna a 2-a zi, m-a durut gatul, tusea era rara, simptome ale racelii, iar raceala aia a durat 1 sapt, iar de acoale incolo dupa sapt aia mi-a fost frica ca am luat ceva de la aia si am trait cu senzatia aia pana in data de 3 septembrie. am facut testul vdrl la 2 sapt si la o luna, ambele negative. mi-a zis aia de acolo sa revin in data de 6 noiembrie ca pana atuncea nu mi-l mai face ca nu are rost, la un medic care se ocupa cu din astea sa ras si a zis ca nu am luat nimic, sa nu fiu ingrijorat deloc daca e asa cum am zis intamplarea. iar acum din 5 sept simt ca scad in greutate dar am acelasi apetit, am si durere la inima si o durere in gat + ca inca ma doare o masea care luni o plombez. este vreo sansa sa fi luat ceva virus grav de la femeia aia? avea vreo 35 de ani, 80 kg.

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

N-ai nici pe dracu in tine după câte spui, plus ca ti-a zis si nea doctoru. Poate esti si tu ca studenții la medicină: Aia citesc despre atâtea boli si simptome încât ajung in stadiu ala in care chiar cred ca au ei acele treburi. În fine... Esti tun nene n-ai nimic. Si nu mai lucra gol că dă răceala in tine ca orbu în sarmale laughing