| costy_8849 a întrebat:

Vreau sa va mai rog si eu foarte foarte mult cu o intrebare.Am cunoscut acum cateva zile o fata si urmeaza sa o invit la mine acasa.Eu nu sunt chiar asa de vorbaret deci nu stiu despre ce sa vorbim si ce ar trebui sa facem tinand cont ca e prima data cand vine la mine.Astept cat mai multe raspunsuri si multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| AOD a răspuns:

O sa fie foarte simplu.In primul rand ar trebui sa fi singur ca sa o poti impresioana si sa ii gatesti tu ceva pentru ca asta ar impresionao cu siguranta cat despre vorbe intreab-o ce ii place

3 răspunsuri:
| Andreia1 a răspuns:

Intreab'o si tu ce muzica asculta, hobyuri, njte chesti de astea simple. Dupaia poti s`o intrebi cum ti se pare baiatul perfect pentru ea thinking eu stiu ceva interesant.Afla si tu ce`i place ei ca s`o uimestibig grin.

| demon a răspuns:

Vb despre ceva care crezi ca o intereseaza

| costy_8849 explică:

Pentru ooaanaaa 16, ce as putea sa gatesc, si multumesc pentru raspuns