| Raluca28 a întrebat:

In vara am cunoscut un tip.nu am vb prea multe face2face ca a trebuit sa plece de aici. dar vorbim pe mess aproape in fiecare zi.virtual e dragut cu mine...nu ne-am mai vazut de atunci(prima si singura oara). mi-a spus ca vine aici de craciun sau de revelion.dar.peste cateva zile mi-a spus ca nu mai poate veni. Apoi i-am spus ca oricum vreau sa ne intalnim chiar daca nu mai vine aici. si a spus ca o sa ne intalnim.de atunci nu am mai vorbit despre o posibila intalnire. cu cateva zile in urma i-am zis prima data ca'l iubesc. mi-a zis si el...asa.in fine
problema e ca ma simt prost sa fac mereu eu primul pas.ca si cand i-am zis ca il iubesc. spre exemplu.
alta problema este ca nu stiu cum sa mai deschid subiectul de a ne intalni...
nu stiu ce si cum sa fac... veniti voi cu ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| laury4ever a răspuns:

Prima data eu zic sa il intrebi asa. Stii cand eu iti zic ca te iubesc tu imi raspunzi pentru ca asa simti doar pentru ca te simti obligat? E foarte important ca tu sa stii asta draga Raluca. Apoi in functie de raspunsul lui vezi daca merita sa va mai intalniti sau nu. Astept sa ne scrii sa ne spui ce ti-a raspuns el in legatura cu TE IUBESC! pupici

| raluka20 a răspuns:

Nu stiu de ce. dar mi se pare cunoscuta treaba asta laughing si din cate stiu nu prea a mers bine si finalul la fel a fost "nasol" oricum eu iti urez bafta dar nu prea miroase a bine cu baiatu asta, dupa parerea ta... chiar crezi ca e singur acolo unde e?

| Raluca28 explică (pentru raluka20):

@Raluka20 Mi-ai pus o intrebare la care nu stiu cum sa raspund, sincer, convinsa nu pot fi ca e singur. desi cred ca e.sau cel putin asta imi place sa cred.
@laury4ever vad cum fac, si daca e vin cu raspunshappy
mersi amandurora!:*