| Elena298 a întrebat:

Buna ziua vreau si eu sa aid parerea voastra fara raspunsuri sarcastice si rautacioase, acum o luna am vb cu doi baieti to sunt prieteni buni amandoi mi-au dat de Inteles ca ma plac, astazi intamplator m-am intâlnit cu ei si erau amandoi, nici unu nu m-a salutat as vrea sa aud parerea voastra de ce nu m-au salutat dupa ce am vorbit pe Facebook, o zi minunata

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prostii, intrebari prostesti, de ce nu te au salutat? De nesimțiți si proști de aia.

| Xpressurself a răspuns:

Ca sa nu se certe intre ei. Asteapta pana ii intalnesti separat si atunci o sa vezi

| Elena298 explică (pentru Xpressurself):

I-am vazut si separat prima oara pe el si apoi pe prietenul lui da Nici unu nu m-a salutat

| Xpressurself a răspuns (pentru Elena298):

Atunci da-le pace si uita-te mai bine pe strada sa vezi pe langa cati baieti draguti treci. Invata sa renunti la ce nu merge.

| Pantagruel a răspuns:

Aaa... Inceputul unui threesome. Perfect!

| Uriel31 a răspuns:

Trebuie sa le oferi ceva