| bkmad a întrebat:

Bunaa! sigh Am nevoie de cateva pareri si sfaturi.
Anul trecut am fost cu un baiat de la mine din scoala am stat impreuna 3 luni. si au fost cele mai frumoase clipe chiar daca a fost un timp atat de scurt. Ne-am certat. din cele mai proaste motive : ca de exemplu ma intelegeam bine cu un bun prieten de-al lui si i s-ar fi parut ca imi place de el. dar nu era asa. / Nu am mai vorbit 2 luni. dupa ce ne despartisem. insa ne-am impacat ca amici. Faza a fost ca spre inceputul lui septembrie ne-am impacat dar am stat impreuna decat 3 zile pentru ca pur si simplu numai e la fel e total schimbat. suntem caractere diferite cand suntem impreuna dar fara sa ne vorbim suntem atat de asemanatori. poate ca nu vroia sa arate cum este cu adevarat din cauza anturajului. si il cunosc foarte bine... Chestia e ca in ultima vreme am multe vise cu el dar schimbat in mai bine. el de fel este mai arogant / insa in vis este o persoana total diferita si incep sa ma indragostesc de el dar nu de cel real de cel din vise cu toate ca atunci cand il vad simt mii de fluturi in stomac si stiu ca pare aiurea. cred dar sincer nu stiu ce sa fac. as indraznii sa-i spun sa ne impacam dar imi este frica de raspunsul pe care il va da. si cum va reactiona si stiu ca trebuie sa fac ce-mi spune sufletul dar sufletul meu de 2 saptamanii este foarte confuz. straight face
Vreau sfaturii cevaaa. va roog puppy dog eyes

1 răspuns:
| yappi a răspuns:

Gandeste-te bine... te merita cu adevarat? nu stiu dupa parerea mea ar trebui sa mai i lasi putin timp si sa vezi cum se comporta... daca merita vorbeste cu el despre ce simtiwinking