| tweety_8071 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa facsadsunt foarte trista, nu ma mai inteleg deloc cu prietenul meu acum 2 saptamana ne-am impacat dupa ce am fost despartiti cateva luni.Inainte de asta el tot vorbea la telefon cu o fata si a zis ca o lasa desi l-am mai prins, atunci ca sa-l fac gelos m-am sarutat cu altul, ne-am certat si ne-am impacat iar, dar e asa schimbat daca ii spun ca il iubesc nu am crede, daca nu raspunde cand il sun zice ca a fost la femei.si eu nu mai stiu ce sa credcryingde ce face toate astea? el zice ca are nevoie de timp sa treaca peste ce i-am facut, si ca merge la alea numa asa sa le f*ta si tot la mine se intoarce, azi i-am zis sa ne despartim, ca nu mai stiu ce sa facsaddar eu chiar tin la elsad

1 răspuns:
| baddreams a răspuns:

Eu chiar nu stiu multe despre dragoste da nici nu trebuia sa te saruti cu altu du-te la el acasa cerei scuze da sa fie sincere nu mai face greseli cum ar fi sa te saruti cu altu pentru ca sti cum sunt baieti chiar daca sunt si eu baiat noi trebuie sa luam la bataie trebuie sa fim gelosi si altele eu asa cred incearca poate de impaci cu el daca merge cu impacatul contacteaza-ma id :bad_dreams76