| tweety_8071 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa facsunt foarte trista, nu ma mai inteleg deloc cu prietenul meu acum 2 saptamana ne-am impacat dupa ce am fost despartiti cateva luni.Inainte de asta el tot vorbea la telefon cu o fata si a zis ca o lasa desi l-am mai prins, atunci ca sa-l fac gelos m-am sarutat cu altul, ne-am certat si ne-am impacat iar, dar e asa schimbat daca ii spun ca il iubesc nu am crede, daca nu raspunde cand il sun zice ca a fost la femei.si eu nu mai stiu ce sa credde ce face toate astea? el zice ca are nevoie de timp sa treaca peste ce i-am facut, si ca merge la alea numa asa sa le f*ta si tot la mine se intoarce, azi i-am zis sa ne despartim, ca nu mai stiu ce sa facdar eu chiar tin la el

2 răspunsuri:
| Ombladon1 a răspuns:

Ce face el este nesimtire... incearca sa il uiti deoarece nu are niciun sens sa stai cu o persoana care doar sa isi bata joc de sentimentele tale. Mai sunt baieti destui care probabil ar vrea sa iti impartaseasca dragostea lor.

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Foarte bine ai facut. lasa-l putin sa vezi ca tot el te suna insistent. ii dai prea multa atentie se simte prea bagat in seama. si prietena mea ma suna non stop si nu mai scap de ea si ma enerveaza chestia asta. dar daca nu ma suna o zi 2 mi se face dor de ea. bafta