| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa! eu si un baiat ne iubim si vrem sa avem o relatie dar ne este frica sa nu afle parintii ...ca noi suntem prea mici si.ce putem face?

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi iubirea nu prea tine cont de varsta.Acum daaca ati spune cam ce varsta aveti am putea sa ne orientam mai bine.

| DiamondEyes a răspuns:

9 sau 10?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunteti prea mici si va e frica de parinti inseamna ca nu sunteti la varsta la care stiti ce e aia iubire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Dar cam ce varsta aveti voi?
Atunci mai asteptati cativa ani, nu trebuie sa va grabiti, terminati si voi o scoala mai intai, pe urma sa aveti un loc de munca stabil, iar apoi putem vorbi de o relatie serioasa.
Va pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteţi prea mici. Aşteptaţi până mai creşteţi.

| VampireBlood a răspuns:

Cât de mici sunteţi?

| Deea6 a răspuns:

Sa mai asteptati pana sa mai cresteti. happy

| Claudia63 a răspuns:

Draga mea mai asptepati putin pana mai cresteti. daca nu vrei sa mai astepti putin vei avea o relatie si fara sa afle parintii asa bine.