| ANDRADAAndreea a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine!
Am vorbit cu un baiat aproape 2 luni si cand a venit vorba sa incepem o relatie el a zis ca ii este frica sa nu afle parintii mei si mi-a spus sa renuntam la tot, ce pot sa fac sa nu-i mai fie frica?

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, dubios nu? Sau s-a saturat si asa se retrage subtil, ca un las! sau nu are personalitate, si e un fricos! Deci eu cred ca nu te merita sigur, asa ca baieti sunt destui in jur! Pa.

| Liquify a răspuns:

Cati ani aveti? Sunteti amandoi mici[sub 14 ani]? Sau el e cu "cativa" [5-10] ani mai mare ca tine si il ingrijoreaza faptul ca ar putea fi acuzat de corupere de minori? Conteaza si cati ani ai tu in situatia asta. Conteaza de asemenea relatia pe care o ai tu cu parintii tai. Revin-o te rog cu aceste detalii ca sa iti pot explica mai bine reactia baiatului respectiv.

| ANDRADAAndreea explică (pentru Liquify):

Pai eu am 15, iar el are 20 nu asta conteaza.
Lui ii este frica de cum o sa reactioneze tata cand o sa afle, deoarece mi-a interzis sa mai ies cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam nasol. nu vrea sa iasa cu tine pentru ca esti minora. mai bine lasi lucrurile asa cum sunt. parintii tai au dreptate. sorry!

| ANDRADAAndreea explică (pentru anonim_4396):

Nu e diferenta de varsa si nici ca sunt minora ci doar ca parintii nu-l vor ce pot sa fac?

| Anamaria742 a răspuns:

Poti sa-i explici ca parinti tai nu sunt chiar asa de rai cum ii vede el si ca s-ar putea sa se inteleaga de minune

| ANDRADAAndreea explică (pentru Anamaria742):

Pai adevarul este ca ei nu vor sa am o relatie cu el