| AnonimXS a întrebat:

Bunăă TPU! Am si eu o curiozitate... acum 6-7 luni mi-am inceput viata sexuala mi-a curs ceva sange nu prea mult, a 2 oara cand am facut-o mi-a curs 1 picatura si ne-am oprit... a 3 oara o sa mai imi curga? multumesc :* ( nu am nevoie de raspunsuri prostestii )

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu cred. E normal sa curga prima data, si de multe ori se intampla sa curga si a 2-a oara, mai ales daca este la un interval, relativ scurt de timp.

| Valeee09 a răspuns:

Nimeni nu iti poate garanta daca iti va curge sau nu. De exemplu, o sa-ti spun cazul meu, mie mi-a curs sange chiar si a 4 sau a 5a oara. Si eu am fost speriata, dar am fost la doctor si mi-a spus ca totul este normal, himenul meu era ceva mai elastic si s-a rupt mai greu. Poate asa este si la tine, incearca si ai sa vezi! Dupa aceasta a 3a data daca mai curge sange si vrei sa te linistesti, treci pe la ginecolog happy