| alexandra9933 a întrebat:

Bunaaa, am nevoie de ajutorul vostru mai ales al femeilor, bun. Sunt virgina si am de gand sa o fac cu o fata, desi tot ma intreb mereu... oare ar trebui sa ma epilez in zona pubiana? Ar fi de folos? De cate ori mi-am pus intrebarea si habar n-am ce sa fac...cum as putea sa ma pregatesc? Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e musai să te epilezi dacă nu te simți confortabil făcând-o, dar cu siguranță ar fi foarte bine dacă l-ai "coafa" cât mai îngrijit. Efortul va fi apreciat cum se cuvine, cu siguranță.

| Mosotti a răspuns:

Pai epileaza-te ca na, asa se cam face, ca o sa te freci de picioarele celeilalte, de spate, de corp, ea poate iti va face si oral, si ea va fi epilata mai mult ca sigur.

| Mopmop a răspuns:

Daca nu vrei neaparat sa te epilezi poti opta sa tunzi parul pubian. Cu o masina de tuns.
E mult mai sexi si placut.
Chiar si dpdv al unui barbat sexul oral in conditiile astea e mai placut.

| DenqOO a răspuns:

Nu ai vrea cu un băiat?

| timidu89 a răspuns (pentru DenqOO):

Tu ai vrea cu un troll? laughing

| DenqOO a răspuns (pentru timidu89):

Nu mai vreau, am facut-o deja

| Mosotti a răspuns (pentru DenqOO):

Pai a zis ca vrea cu o fata, nu cu un baiat. Daca vroia cu unul, zicea asta.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Da normal ca ar trebui

| OchiVerzi202 a răspuns:

Daca iti doresti sa iti faca sex oral, da! Epileaza-te! Tie ti-ar placea sa simti par in gura? Eu si prietena mea suntem amandoua epilate.