| geany_8477 a întrebat:

Bunaaa! V-a fost dor de mine? Am fost plecata! Va rog ajutati-ma cu ceva:am un dubiu ce ma macina si cum sunt foarte geloasa, am nevoie de un sfat! Am incredere in prietenul meu, dar e ceva ciudat in ultimul timp.Sunt cu el de 8 luni, implinim in ziua de Craciun si de cate ori intrerupeam relatia sexuala pentru ca eram pe stop, cum imi trecea si o faceam dupa 7 zile, isi dadea drumul foarte repede, pentru ca nu o mai facusem de 7 zile si normal o facem zilnic aproape. Dar de data asta a fost altfel. A durat mai mult ca oricand altadata pana si-a dat drumul.Ma tem sa nu fi fost cu alta in zilele astea.Nu am mai facu-o de 9 zile ca am avut eu ceva complicatii ca am fost racita. Mereu imi zice ca ma asteapta si o luna pentru ca ma iubeste, dar a fost ciudat acum.Nu stiu... zilele astea nu a mai fost iubitor ca pana acum! iar la munca imi raspundea mai rar la tel.in seara asta cand am facut-o era rece, o faceam si nimic.Nu traia momentul, nu era cum era el. Plus ca si. a dat drumul f tarziu fata de altadata. Am facut orice ca sa il excit, nu stiam ce are, il intrebam mereu daca e bine, daca ii place, ca il vedeam asa...si imi zicea ca nu are nimic, ca se simte prea bine! Apoi l-am intrebat ce are de isi da asa greu drumul? Mi-a zis ca de la frig, ca a umblat pe afara azi si a inghetzat. E posibil sa fie de la asta? nu ma pricep. Apelez mai ales la voi, baieti! multumesc!

Răspuns Câştigător
| pendula a răspuns:

happy... pentru un baiat e o mandrie sa isi dea drumu mai tarziulaughing nu ai de ce sa te temihappy stai linistita eu unu bag pana in foc ca orice baiat cand o face cand mai are 1pic si e gata isi zice in gand " tom si jerry tom si jerry" asa isi mai ia gandu 1pic de la actiune si cand e gata ca ala micu sa cada. iarasi traieste clipa. ca sa zicem asalaughing ei bine dupa un timp daca o faceti zi de zi si tot asa baiatu se obisnuieste. si poate din ce in ce mai mult " experienta isi spune cuvantu", daca te inseala eu va impac laughing stai linistita. Sarbatori fericite si mult noroc geani happy

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil e fie de la frig, fie de la oboseala. Sincer, cred ca tu esti anormal de suspicioasa.

| CevaNormal a răspuns:

Buna big grin, uite care e problema, baietii de natura la varsta asta sint mai nervosi in domeniul sexual, el vrea s-o faca zilnic, si cind se intrerupe asta. el devine mai nervos, putin ii ciuda pe tine, dupa aia se resemneaza, evident ca masturbeaza de aia si a dat asa greu drumu, plus la asta gandeste-te bine ca el chiar daca a vrut s-o faca cu altcineva nu are cum sa o faca deoarece nu aa avut timp la dispozitie, si mai ales iarna big grin, asa ca faceti sex de cate ori puteti, si de cate ori aveti ocazia, baietilor tot le este ciuda pe stopul asta la fete happy

| valy a răspuns:

Poate are niste vremuri la munca care il preocupa si nu mai poate fi asa cum il stiai tu.si de la chestia asta se leaga toate. poate are probleme cu cineva din cadrul muncii si din cauza asta nu prea mai vorbiti in timpul zilei de munca, si poate din cauza asta a terminat si mai greu. poate in timpul actului sexual poate se gandea cum sa isi rezolve problemele...incearca si tu sa il intelegi si lasa-l un timp, si poate se reglementeaza problema.:*

Răspuns utilizator avertizat
| diablo4life a răspuns:

Hmm.ar fi si frigur o varianta.iti dai seama ca din lipsa de sex apeleaza la varianta manuala 21 schimba mana dar nah.nu e exclusa si varianta cu inselatul. dar dupa un timp barbatii se obisnuesc cu sexul si iti dau drumul mai greu.ar fi si stresul o problema... pe termen lung se poate observa daca se termina mai greu inseamna ca nu ai de ce sa iti faci griji sa obisnuit cu sexul si se termina mai greu. oricum cu cat se termina mai greu cu atat mai bine te simt mai mult timp.bafta in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă își dă drumul mai greu nu înseamnă neapărat că te înșeală (asta dacă apelarea la Manuela, stânga sau dreapta, se numește înșelat). Și frigul poate fi un motiv, dar nu atât de bun, unde intră el e călduț.
Un alt motiv mai poate fi stresul, la muncă, cu părinții, etc.
Eu zic că ăsta nu e un motiv de îngrijorare. Ba chiar să te bucuri că-i vine mai greu, te distrezi mai mult. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. sincer aceeasi problema o am si eu, si cred ca da ma inseala, dar nu sunt sigura, pe langa faptul ca isi da drumu foarte greu am impresia ca se comporta foarte ciudat si rece, nu stiu, nu pot nici sa ii spun asta pentru ca nu sunt sigura, doar banuiesc. dar nu stiu de ce ar face asta pentru ca nu are nici macar un motiv, sper doar sa mi se para, dar nu cred. un sfat si pentru mine? mersi:*