| JustMe_9688 a întrebat:

Bunaaa! voiam sa va intreb.care sunt motivele pentrucare va iubiti partenerul/partenera? :*:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

1 dintre motive este ca ma iubeste pentru ceea ce sunt. pentru caracter nu dupa aspect.(nu vreau sa ma laud dar arat destul de bine)tongue S-a indragostit de mine pe mess, inainte sa ma vada.happy Ma iubeste.Sunt pentru el pe primul loc in toate.big grinMa face fericita, dependenta de el.si fara el viata mea nu ar mai avea culoare.Simplu ma face sa traiesc:X

| Jigsaw a răspuns (pentru lolly):

"pentru caracter nu dupa aspect.(nu vreau sa ma laud dar arat destul de bine)"
Nici n-a sunat a lauda.

| Anailyn a răspuns:

Buna:* Motive pentru care imi iubesc partenerul? E simplu:pentru ca ma iubeste si el, ma adora ma respecta, ma sustine in orice lucru bun care vreau sa-l fac, imi este alaturi, nu da cu papagalul la nimeni daca ii spun ceva, este iubitor, nu ma insala, nu este cu mine din mandrie, pentru ca lupta sa fim impreuna, pentru ca eu sunt pentru el totul, isi doreste ceva serios de la relatia noastra, pentru ca sunt totul pentru el, pentru ca ma face fericita, pentru ca el este cea mai importanta persoana din viata mea, pentru ca lasa totul si in urma si ma alege pe mine, pentru ca ma iubeste asa cum sunt si pentru ca nu sunt "un simplu joc" pentru el.