| anonim_4396 a întrebat:

BunaTpu! M-am impacat cu fostul prieten, l-am iertat dar relatia noastra nu mai e ca prima data. Sa mai raman cu el? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Buna! Uite ce este, depinde cat timp ati fost despartiti, cat ati suferit unul pentru celalalt, cat de multi v-ati dus dorul reciproc.Ma pot da pe mine ca exemplu, deoarece am fost despartiti 1an dar ne-am impacat, avem o relatie de 4 luni si este de o mie de ori mai frumoasa decat cea anterioara si ne iubim din ce in ce mai mult...dar acum ti-am zis depinde...tu il iubesti nu? el te iubeste? te foloseste? merita sa continuati? incearca sa gasesti raspunsuri la aceste intrebari si iti garantez ca vei alege corect.Parerea mea in legatura cu intrebarea ta este ca oricine mai merita o sansa si sa fim seriosi ce pierzi daca incerci? Risca, testeaza-l, vezi daca te iubeste! Ori ai totul ori nimic, dar macar n-o se intrebi niciodata cum ar fi fost daca ai fi incercat..Acum tu alegi, dar eu spun sa ramai cu el, oricum n+ai nimic de pierdut! Sper ca o sa te ajute sfatul meu! Bafta si va doresc sa fiti mult mai fericiti de acum inainte!happy

| Criss003 a răspuns (pentru BloodyBlade):

La asta m-am gandit si eu. Decat sa-mi para rau ca nu am incercat, mai bine sa imi para rau ca am incercat. big grin

9 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

De ce ai facut-o daca esti incerta?

| Criss003 a răspuns (pentru Încrucişătorul):

Mai am sentimente pentru el, dar nu asa ca prima data.

| LolaLollita a răspuns:

Daca il mai iubesti, acorda-i lui si voua o sansa. Daca nu, la revedere. Baieti sunt.

| JiTerra a răspuns:

Pai.daca nu merge ca prima data. poate te-ai impacat cu ideea de a fi soar prieteni. Ceea ce e ok. Eu n-as sta cu cineva doar pentru amintiri happy daca nu mai simt asta e. happy

| The1smartiest a răspuns:

Ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust!

| robyionutz a răspuns:

Daca nu mai simti aceeasi atractie cum ai simtit-o prima data eu zic sa nu mai ramai dar e decizia ta BFTA

| loliPhi a răspuns:

Asta depinde de ce mai simti pentru el. Daca nu esti sigura ce simti incearca sa discuti cu o prietena mai apropiata sigur iti va spune ce sa faciwinking

| Lazar_Alecsandru_1998 a răspuns:

Asta depinde de tine daca il iubesti eu zic sa ramai dar daca vrei sa fie totul ca prima oara spune-i ca daca nu se poarta cum se purta inainte sa va certatio sa te desparti de el