| mistikk a întrebat:

I-am mai dat o sansa am reluat relatia cu fostul meu prieten timp in care el era impreuna cu o prietena l-am iertat pentru ca de fiecare data tot la mine s-a intors a spus ca nu poate sa se desparta de mine a incercat sa ma uite doar pentru ca toti erau impotriva noastra dar nu are ce face ca intre noi e ceva mai special si nu stiu daca sa cred ce spune sau nu? adica s-a despartit d emine d emulte ori si s-a combinat cu alte fete doar ca nu trecea o saptamana ca tot la mine se intorcea pur si simplu se despartea de ele fara motiv si apoi ma ruga sa il iert ...acum chiar nu stiu ce sa mai fac voi ce credeti sa il iert si sa o luam de la capat? pentru ca desi i-am dat sansa i-am spus ca nu sunt convinsa pe deplin si o sa ma mai gandesc? fundita?

Răspuns Câştigător
| alexxx_5812 a răspuns:

Hmm imi suna cunoscut big grin ...am procedat si eu la fel cu o persoana pe care pot sa spun ca am ajuns sa o iubesc doar dupa ce am pierduto, mi-am dat seama prea tarziu cat de magar sunt dar degeaba este prea tarziu in acel moment(sfatul meu este sa nu mai cedezi asa usor cand el se intoarce la tine) doar asa poti sa afil daca te iubeste sau nu.Nu stiu din ce cauza va certati si va depsartiti dar stiu ca si eu faceam la fel din cauza ca ea nu era pregatita sa isi inceapa viata sexuala si nu era sigura ca eu sunt cel potrivit din acest motiv ne desparteam. Dupa o saptamana de unblat cu alta(in care ea suferea) tot la ea ma intorceam si imi ceream scuze si spuneam ca este ultima oara, sa mai incercam inca odata... dar m-am schimbat prea tarziu(cea ce regret si in ziua de azi pentru ce am facut). Sfat nu incerca sa il faci gelos combinandute cu un amic de-al lui sau prieten pentru a te razbuna pe el pentru ca nu asa rezolvi lucrurile.Bafta :*

1 răspuns:
| Monna a răspuns:

Sincer?!
Cred ca te cam ia de fraiera (scuze expresia), dar cand cu tine cand cu altele?!
Cam gigolo baiatu` asta.
Nu se merita. Sunt atatia baieti in lumea asta, uita-l, nu e de tine.