| ruxy_3054 a întrebat:

BunaTPU...stie cine cum pot sa fac sa-mi vina stopu mai repede?

Răspuns Câştigător
| d33utza003 a răspuns:

Iei pastila de a2a zihappy dar nu e indicat pentru ca da efecte adverse(cum ar fi sa iti creasca par in zone unde nu trebuie sau alte genuri de dezechilibre hormonalelaughing

2 răspunsuri:
| greendayforu a răspuns:

Auzi, eu tias recomanda sa stai u locului, ca crede-ma, nu e placut, cand iti vine straight face, am fost la urgenta straight face deci mai bine asteapta si roaga-te sa nu iti vina. deocamdata, sper ca nu vrei sa faci sex laughing

| ddddidi a răspuns:

Nujtiu exact parca trebiue sa iei niste pastile