| anonim_4545 a întrebat:

Nu stiti oare vinul e bun daca vrei sa iti vina stopu putin mai repede? Pentru ca mie imi intarzie d cateva zile si ma tot gandesc ce sa iau sau sa beau ca sa imi vina mai repede si asa am auzit ca cica vine mai repede.Sau nu stiti ceva care sa ma ajute?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Fii sincera cand intrebi...ai facut sex si acum stai pe ace.sau pur si simplu vrei sa vina mai repede?

| Fetita a răspuns:

Eu stiu doar ca vinul face sa vina mai tare nu stiu daca neaparat mai repede... Si mai stiu ca nu e recomandat sa bei in perioada menstruatiei tocmai din acea cauza... Bine, pot fi doar mituri dar nah.

| Didi_3651 a răspuns:

Aceasta este o chestiune medicala destul de delicata.Nu iti face niste mofturi acum pe care ai sa le regreti dupa trecerea unor ani.Cunosc persoane care au recurs la diferite metode,, babesti" si au ajuns sa aiba grave probleme hemalogice. Organismul nostru trebuie sa urmeze un flux... asa e el creat si, automat, daca intervenim cu ceva atunci altceva nu mai functioneaza cum trebuie. Mai gandeste`te...Merita sa risti?