| anonim_4545 a întrebat:

Stiti ceva plante care sa imi faca stopu sa vina?
Ca intarzie de o saptamana si vreau sa vina ca luna viitoare merg in Antalya si nu vreau s fiu acolo pe stop si vreau sa vina mai repede acum.thx:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru reglarea ciclului menstrual: ceai de creţişoară şi/sau urzică.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Plante medicinale - cretisoara, coada soricelului, zmeur, salvie, mai sunt si altele. Ele ajuta la reglarea ciclului, de asemenea si in alte probleme legate de asta, ca hipermenoree s. a.

| georgegs a răspuns:

Din cate am citit whistling stiu ca prin ceai de urzica

| Andrei_2426 a răspuns:

Nu stiu plante, dar stiu ca sunt masaje in acest scop.se fac pe burta si pe spate in zona rinichilor.

| alexandraalis a răspuns:

Ceaiul de galbenele regleaza ciclul menstrual si ajuta in dismenoree (durere la ciclu), eu am folosit iti garantez ca este bun.