| anonim_4396 a întrebat:

Bune TPU, ajutati-ma si pe mine cu ceva.
Daca ma masturbez o data pe saptamana sa zicem, imi afecteaza crestera :saniilor mai ales a fundului? Cand aveam vreo 12 -13 ani stiu ca avem fundul mai bombat ..acum e cam lasat si nu prea se vede ca inainte. O fi de la masturbare? va rog sa imi raspunde-ti sincer si fara mistouri! Funda

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Masturbarea nu poate si nu ar putea sa deformeze sanii sau fundul, indiferent ca e vorba de marire, micsorare sau orice alta presupusa modificare.
Dar nu te mai masturba.Gaseste-ti mai bine un partener care sa te satisfaca!

| mona a răspuns:

Masturbarea nu afecteaza cu nimic la,, deformarea,, fizicului [cu varsta c am toate se mai lasa]

| Flp a răspuns:

Stai linistita ca nu are nicio legatura sanii cu masturbarea.Cand erai mai mica pielea, carnea era mai tare sa zic asa, e normal ca dupa ceva timp sa se mai lase si fundul si sanii.