| Melania_9508 a întrebat:

Bunna eu sunt sora Andreei am 17ani si imi doresc ca baiatul care-l plac sa-l fac gelos pentru. a vedea daca chiar ma iubeste dar nu stiu cum! Si as vrea ca sa ma invite la el acasa stiti acum la ce ma refer daca nu cititi in paranteza (sa ne cunoastem mai bine si sa ma sarute)va rog ajutati-ma! Va rog nu va faceti glume.

Răspuns Câştigător
| KiddSimo a răspuns:

Pai daca faci un baiat gelos clar nu te va invita la el acasalaughing)
incearca nu sa-l faci gelos...ci pur si simplu sa-l iei la o discutie si sa-i spui ceea ce smti.ca`l placihappydaca o ia in deradere si te trateaza cu indiferenta atunci clar nu merita sa-ti mai pierzi timpulhappyca sa-l faci gelos ar trebui sa te aranzeji si sa incepi sa flirtezi cu un pr de`al lui sau cu un coleg cevahappydar nu crezi ca ar fi mai bine daca i`ai spune scurt si la obiect ca`l placi si cu asta basta...aflii odata pentru todeauna si nu ai mai fi nevoita sa mai faci atatea chestii care nu`si au rostultongue

cat despre invitatia la el acasa...eu cred ca daca te`ar invita si ai accepta te`ar considera o fata usor de pacalit sau poate si mai rauhappyasa ca mai bine astepti ca intai sa va cunoasteti mai bine. iar apoi te poate duce si acasahappybafta:*