| trendy45 a întrebat:

Buna TPU! as vrea sa va intreb ce pot face ca baiatul pe care il plac sa ma sarute?

Răspuns Câştigător
| dididedediu a răspuns:

Eu cand am facut asa prima oara am jucat adevar si provocare..si l-am provocat sa ma sarute..sau uitati-va adanc in ochii celuilalt de aproape.sau inainte sa pleci sau acnd vii sa-i spui ca nici nu te pupa pe obraz..si tu sati intorci capul si apoi poate continuati cine stiesmug

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ameninta-l si tu cumva. Spune-i ca daca nu te saruta chemi politia.

| DenisaMetal a răspuns:

Te lasi relaxata si continuuati sa va sarutati.

| VanHalen a răspuns (pentru DenisaMetal):

Ce să continue dacă nici nu au început?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca daca el nu vrea, tu vrei si sari pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-l tu, si zi ca el a inceput!

| ALEXUTZA2210 a răspuns:

Spune-i ca vrea sa vada cineva ca te saruta si chemi o pretena si gata