| JustLiveYourLife a întrebat:

Salut, TPU!
Ieri am fost in excursie cu mai multe clase, printre care si clasa baiatului de care imi place. Si normal, a fost si el big grin. Colegele mele mi-au spus ca se tot uita la mine si intr-adevar l-am vazut si eu ( si eu m-am uitat mai mereu la el big grin ), iar de multe ori ne-am intalnit privirile... si s-a uitat adanc in ochii mei ( simteam ca ma topesc love struck) dar nu am avut curajul sa ma duc la el... si nici el nu a venit la mine crying. Si chiar cred ca ma place ( nu sunt 100% sigura, dar asta am inteles din privirea lui ) si nu stiu ce sa fac, cum sa ii arat ca vreau sa fiu cu el daca ma place? (stie ca il plac).

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Înteleg ca va uitati unul la altul dar de zambit, i-ai zambit? tare mi-e mie sa nu fi avut impresia ca pur si simplu te holbezi iar el ti-a dat replica. Oricum data viitoare cand il vezi uita-te adanc în ochii lui si zambeste, daca te place iti va raspunde la zambet si cine stie, probabil va intra in vorba cu tinehappy

| Catiii a răspuns:

Cand cate miai spus tu.cred ca te place dar nu are curaj sa iti spuna astahappy...mai intra in vorba cu el pentru ca ai zis ca te cunoastetongue. cere idu de mess...mai vb si o sa ajungeti voi sa fiti impreunatongue
cand il vezi singur pe corodorul scolii sau cand plecati acasa. poti sa intri in vb cu el. ce ai facut azi?, ai teme? etc. si daca ii afli idu de mess e mult mai simplu sa vb cu el.

nu stiu daca te-am ajutatstraight face
bafta!:*