| Allinutzsa a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema..nu am nicio idee de cadou pentru Ziua Idragostitilor. Ce cadou i-as putea face iubitului meu? Astept raspuns, si multumesc anticipat! Funda.

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

O pereche de slapi.

| Azµre a răspuns:

Nu ți se pare că tu ești cel mai mare cadou pe care îl poate avea?
Așa că poți să îi faci o felicitare scrisă de tine și desenată sau orice altceva făcut de tine.

| dragos9234 a răspuns:

O drujba.

| crissa20 a răspuns:

Depinde de cat timp sunteti impreuna: eu la inceput eram foarte romantica cu cadourile gen inimioare, rame foto cu noi doi, albume foto..etc! acum ca suntem impreuna de aproape 3 ani nu ma mai stresez, ii cumpar niste cosmetice de care stiu ca are nevoie si daca am timp poate ii mai iau si o inimiara ceva sau o pozabig grin bafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| biutza1997 a răspuns:

Ar trebui sa ii faci o surpriza care consta intr-o cina romantica sau o iesire in aer liber la vaz de luna numa voi doi asa frumos big grin sau cadou un parfum sau tricou mai cum ii place lui big grin sper ca te-am ajutat funda? big grin