| MiRuNiKaa a întrebat:

Buuunaa.Sa incep, am un uibit de aproape 2 luni cu care ies in fiecare zi afara si bineinteles cu prietenii lui, de vreo 3 saptamani s-a cerata cu acei prieteni si statea numai cu mine afara si eu iesea la ce ora vroia el pentru ca stiam ca nu are cu cine sa stea afara. Cand s-a impacat cu prietenii lui, in ziua respectiva nu prea a stat cu mine deloc eu iesind cu fetele si cand m-am dus la el nici 10 minute nu am stat si a zis ca ma iubeste dar sunt prea posesiva... M-a deranjat destul de mult vorba asta dar nu i-am spus. Trecand peste asta am iesit a -2-a zi afara iar eu dupa ziua a-2-a trebuie sa plec la munte 2 zile, ne-am luat la revedere si am placat.Azi m-am intors si a spus ca iesim cand vin ca ii e dor de mine dar avand treaba nu a iesit deloc azi afara cu baietii si cand il sun sa iesim isi cere scuze si imi spune ca e la un prieten si joaca Twist. Sfaturi ceva, m-am cam suparat, ce sa fac sa nu reactionez gresit si tin sa spun ca vreau o relate lunga deci sfaturi bune astept in generat. Multumesc multtt.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tu vrei, dar nu si el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate sa te superi. Avand in vedere ca tu te-ai pus la dispozitia lui cand a avut nevoie, mi se pare cam ingrat ce face. Urmareste o vreme cum evolueaza relatia si daca nu esti multumita vezi-ti de drumul tau inainte ca sentimentele sa devina puternice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai scai de el, prietenii lui ai umilesc, ca stai scai de el si ca si-a luat caruta ( scuze pentru expresie )

Probabil amandois unteti niste pustani nesariti de 17 ani, iar astea sunt copilarii, o sa se termine cu cearta, intuitia imi spune ca n-o sa fie iubitul tau niciodata.