| iancucristina a întrebat:

Bunakiss, am si eu nevoie de sfaturi de la voi pentru ca numai stiu ce sa facsad
De vreo cateva zile numai ma inteleg bine cu prietenu meu(suntem impreuna de 2 luni jumate)straight face.
Cand vine de la scoala numai iese afara cum iesea mereu, spune ca ii este frigoh go on, ca este obosit si inainte nu zicea nimicsad.
El sta vivazi de blocu meu si am putea sta in bloc dar nici asa nu vreaoh go on
Saptamana asta nu am stat deloc impreuna pentru ca spunea ca ii este frigstraight face
Inca o chestie care m-a deranjat este ca eu mai devreme eram in parculetu de langa bloc cu verisorul meu mai mic si el a iesit cu unul din prietenii lui, din bloc de la el si a plecat cu el si nici nu a venit la minestraight face, si cand sa intors s-a uitat la mine si a intrat in blocstraight face
Cu prietenul lui nu ii mai este frig, cu el poate sa iasaoh go on dar cu mine nucrying si sunt sigura ca nu o sa iasa nici in weekendu asta afarastraight face.
Ce sa fac? voi ce ma sfatuiti? ce ati face daca a-ti fi in locu meu?sad
Nici nu as vrea sa il pierd pentru ca tin mult la elcrying

3 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Vorbeste deschis cu el si intreaba-l care este motivul pentru care te evita. Poate ca ai facut ceva care l-a deranjat, poate ca are probleme.sau poate nu mai doreste sa continue relatia asta si nu stie cum sa iti spuna. Pot fi multe...
Oricum, comunicarea e solutia. Doar asa poti afla sigur ce e in inima lui.
Bafta! happy

| Mysteriouss a răspuns:

Cred ca este suparat pe tine sau la deranjat cv sau nu mai vrea sa vb k tine sunt multe posibilitati daca as fi in locul tau as vb k el fata in fata si las intreba ce se intamplat k noi sau daca am gresit k cv sau daca mai vrea sa fim impreuna love struck succes

| deeapisicutzarea a răspuns:

Pai in primul rind ar trebui sa discuti cu el sa il intrebicesaintimpla t si de ce te evita atit de mul poate are pe altcineva cine stie dar mai bine vb cu el ca sa nu afli de la altcineva pentru ca este mai rau asa sper ca te-am ajutat.si mult norochappy